Причина несправності Lagler Flip

Причина несправності Lagler Flip

Причина несправності Lagler Flip

У цьому розділі показано, як усунути будь-які проблеми. Якщо заходи, перераховані нижче, не можуть привести до успіху, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування, до дилера або імпортеру. 9.1

МАШИНА НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ

Машина не підключена до мережі. Перевірте наступні моменти: кабель двигуна підключений до подовжувача? подовжувач увімкнений у розетку? Електрична розетка не підключена належним чином. Помилка повинна бути виправлена.

Електричний захист енергосистеми перервала електричний струм, наприклад, внаслідок – занадто багато споживачів електроенергії підключено до тієї ж електричного кола, – несправність електромонтажу. Причини помилки повинні бути усунені професійно.

Електрична мережа не забезпечує достатню напругу (знижений). Використовуйте при необхідності трансформатор (наприклад, LÄGLER® Арт №. 708.00.00.100 на 230 вольт).

Температурний перемикач в двигуні вимкнув машину, тому що Машина приєднана в електромережу кабелем. в цілому довгою більше ніж 20 м.

Кабель підключення до мережі має поперечний переріз жили, менше ніж 1,5 мм 2. – занадто великий тиск при шліфуванні на шліфувальну таріль. Двигун повинен охолонути і вищевказані проблемні причини повинні бути усунені.

Електричні компоненти машини (наприклад, кабель, комутатор) несправні і повинні бути перевірені кваліфікованим електриком і при необхідності замінені.

Вугільні щітки досягали межі зносу. Вугільні щітки повинні бути замінені. Використовуйте тільки оригінальні FLIP®- вугільні щітки з захисними контактами (Арт №. В Розділі 11, Запасні частини)! Розділ 7.6, Заміна вугільних щіток

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом