Застосування кутовий машини Lagler Flip

Застосування кутовий машини Lagler Flip

Застосування кутовий машини Lagler Flip

Паркетошлифувальні машина для шліфування країв, кутів і сходів FLIP призначена для обробки дерев’яних і коркових поверхонь підлоги уздовж стін, кутів, під радіаторами систем опалення, сходів і інших важкодоступних місць. Будь-яке інше використання без дозволу виробника не допускається!

Ви вибрали якісний продукт з сімейства LÄGLER. Бажаємо вам великих успіхів з FLIP. Всі продукти LÄGLER піддаються ретельній перевірці, перш ніж вони покинуть завод. Будь ласка, прочитайте цю інструкцію по експлуатації ретельно, перш ніж отримаєте ваш перший досвід роботи під час експлуатації шліфування паркету і кутів з FLIP. Інструкція по експлуатації містить важливу інформацію про безпеку праці і відповість на багато питань. Так що ви зможете управляти машиною безпечно і легко. Якщо ви не можете знайти що то, в цьому посібнику, читайте LÄGLER або зв’яжіться з нашим відділом обслуговування, з дилером або імпортером.

ПРИ ШЛІФУВАННІ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ ХВИЛІ, УМОВАХ АБО напливу. Пол або сходів не були перед шліфуванням пропилососити. Пол або сходів необхідно завжди ретельно пропилососити перед кожним шліфуванням. Що б шліфувальний круг перед включенням або виключенням машини не підскакував з підлоги. Перед включенням або виключенням машини завжди її потрібно отклонтіь тому, так, щоб шліфувальний круг піднімався з підлоги.

Під час шліфування машина працює занадто повільно і повинна бути прискорена. Управління машини при шліфуванні неправильно і повинно бути виправлено: – FLIP® з короткою або довгою насадкою повинен рухаються обертаючими рухами за годинниковою стрілкою! – FLIP® з кут-насадкою повинен рухатися проти напрямку за годинниковою стрілкою,!

Загальні рекомендації.

  1. Абразив НЕ центрованний або нещільно сидить на шліф. тарелі. Це відповідним чином має бути виправлено.
  2. Абразив пошкоджений або непридатний і повинен бути замінений.
  3. Заміна абразиву Установка машин не правильна. Напрямні ролики повинні бути правильно встановлені.
  4. Установка напрямних роликів. Колеса забруднилися або пошкоджені і повинні чиститися або замінюватися.
  5. Заміна ходового колеса і напрямних роликів. Приводний ремінь забруднений, пошкоджений або зносився і повинен бути замінений.
  6. Заміна приводного ременя. Ремінний шків забруднений, пошкоджений або зносився і повинен бути замінений.
  7. Заміна повної шліфувальної тарелі
  8. Заміна ременноно шківа двигуна. Шліфувальна таріль при шліфовніі чутлива до великого тиску. При шліфуванні не надто сильно тисніть на насадку

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом