Регулярне тестування і обслуговування Lagler Flip

Регулярне тестування і обслуговування Lagler Flip

Регулярне тестування і обслуговування Lagler Flip відповідно до правил щодо попередження нещасних випадків.

Електричне обладнання та деталі машин повинні перевірятися щорічно кваліфікованим електриком на предмет електричної і механічної безпеки щонайменше один раз і, при необхідності, повинні бути відремонтовані. Згодом, експлуатаційна безпека повинна бути підтверджена як додаток до етикетці інспекції на машині (Рис. 74). Елементи, необхідні для системи всмоктування пилу, повинні бути перевірені принаймні один раз на рік кваліфікованим фахівцем, і відремонтовані у міру необхідності. Функціональна ефективність також повинна бути підтверджена. Переконайтеся, що для обслуговування використовуються тільки оригінальні запасні частини LÄGLER! Обслуговування клієнтів ви повинно проводитися тільки LÄGLER або центрі обслуговування LÄGLER! У сервісному паспорті в цьому посібнику з експлуатації (Розділ 12) зазначається, коли і де ваша машина була обслужена. Внесіть на задню обкладинку цього посібника серійний номер і рік випуску вашої машини (див табличку)! В іншому випадку, сервісний паспорт не є дійсним! Переконайтеся, що роботи з технічного обслуговування підтверджуються в сервісному паспорті заповненням відповідного поля з датою, печаткою та підписом.

УВАГА! Дотримуйтеся термінів і періодичності тестування і перевірок відповідно до діючих у вашій країні нормами і законодавством.

Мал. 74 Друк схвалення на кожусі приводного ременя засвідчує електричну і механічну безпеку машини.

Увага! З метою забезпечення безпеки персоналу, машин і устаткування (= робочого обладнання), в Німеччині має дотримуватися німецьке постанову про промислову безпеку та охорону здоров’я (BetrSichV)!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом