Ремонт паркету під ключ: циклювання, фарбування та укладання матеріалу

Ремонт паркету під ключ: циклювання, фарбування та укладання матеріалу

Ремонт паркету являє собою багатоетапний і технічно складний процес, який необхідний не тільки для відновлення пошкоджених частин матеріалу, але і як профілактика виникнення нових деформацій. Підлогове покриття з масиву дерева щодня піддається механічному навантаженню та атмосферному впливу. Навіть найпомітніші тріщини протягом якогось терміну експлуатації стають більшими і візуально зримішими. Але завдяки професійним послугам майстрів-паркетників термін використання паркету можна продовжити на багато років. Наші ключові переваги: ​​багаторічний досвід укладання та реставрації паркету, застосування сучасного німецького обладнання, чесний кошторис без доплат, відповідальний підхід.

Шліфування та фарбування паркету ціна

Реставраційні роботи вимагають майстерності та професійних якостей від спеціаліста. Тільки досвідчений майстер може швидко визначити, наскільки зношений паркет, вибрати правильну послідовність дій відновлення підлогового покриття. Наша команда майстрів паркетників надає послуги з реставрації паркету та його аналогів. Ми гарантуємо якість та контроль виконання всіх робіт.

Види реставрації паркету:

  • Поверхнева реставрація. У цей вид відновлення підлоги входять послуги: циклювання, закладення щілин, шліфування, покриття лакофарбовими засобами, за бажанням клієнта тонування. Його доцільно застосовувати тоді, коли паркет сильно забруднений і має невеликі подряпини та пошкодження. Така реставрація є більшою профілактичною мірою. Циклювання здійснюється за допомогою німецької машини барабанного типу, обладнаної пилозбірниками. Шліфують поверхню плоскошліфувальною технікою. Після чого вже слідує заключний етап – покриття поверхні лаком.
  • Фрагментне відновлення паркету. При більш серйозних пошкодження окремих частин підлогового покриття доцільно застосовувати цей вид реставрації. Послідовність робіт така: часткове розкриття паркету, заміна пошкоджених елементів із збереженням малюнка та типу розпилу, закладення щілин шпаклівкою, ґрунтування, циклювальні та шліфувальні роботи, покриття лакофарбовими засобами.
  • Повна реставрація. До цього списку входить заміна пошкоджених елементів, закладення щілин, циклювання всієї поверхні та шліфування, покриття лаками та маслом. Також можливе тонування за бажанням клієнта.

Циклювання паркету ціна за квадратний метр

З роками навіть найдорожчий та якісніший паркет зношується. Це необоротно. Але вчасно звернувшись до майстра з реставрації покриття, можна запобігти серйозним пошкодженням і продовжити термін експлуатації. До цього всього можна заощадити фінанси на купівлі та укладання нового паркету.

Скільки коштує і триватиме відновлення паркету за квадратний метр?

  • Ціни реставраційних робіт можна переглянути у нашому прайс-листі, кожна послуга розписана без жодних недомовок;
  • Терміни залежать від ступеня пошкодження паркету, від виду реставрації: поверхневої, фрагментної або повної;

Вартість укладання штучного паркету

Наші майстри надають послуги з укладання штучного паркету та інших його різновидів. З розцінками ви можете ознайомитись у нашому фіксованому прайс-листі. При огляді покриття підлоги складаємо план наступних робіт, враховуємо площу і ступінь пошкодження, побажання клієнта. Ми відновлюємо та вкладаємо новий матеріал у приміщеннях житлового та офісного типу. Також серед наших об’єктів були школи, дитячі садки, виставкові зали, бібліотеки.

Для роботи з покриттям підлог застосовуємо професійне обладнання: шліфувальну і барабанну машини, пилосос стяжки, пневмоінструмент. Як витратні матеріали використовуємо лаки, грунтовку, шпаклівку, олії та воски. У нашому колективі працюють перспективні молоді співробітники та досвідчені майстри зі стажем понад 15 років. Завдяки чому потрібна мінімальна кількість часу для проведення ремонту. Після закінчення його підлогове покриття виглядає як нове, так як колір вирівнюється, поверхня стає гладкою і набуває насичений глибокий блиск.

Повний перелік послуг та цін можна переглянути на сайті. У нас справедливі та демократичні ціни по регіону. Якщо у вас залишилися додаткові питання, зв’яжіться з нами, і ми з радістю відповімо на них. Також ви можете замовити виїзд майстра додому за вказаними на сайті контактами.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом