Ремонт паркету після затоплення

Ремонт паркету після затоплення

Ремонт паркету після затоплення, – що і як!

Залив квартири – неприємна подія, яка може обернутися необхідністю серйозного ремонту. Так, вода може пошкодити паркет при затопленні, особливо це стосується гарячої води із системи опалення, так як в ній міститься луг, що перешкоджає утворенню вапняних відкладень на трубах. Серед поширених наслідків затоплення паркету гарячою водою:

  • здуття, деформація через набухання деревини;
  • почорніння через розвиток грибкових колоній Aspergillum niger;
  • поява щілин, викривлення;
  • зміна кольору.

Якщо діяти швидко і правильно, повної заміни можна уникнути, тому головне – якомога швидше зібрати воду і відкрити для провітрювання всі вікна. Найперше, що необхідно зробити вам при утворенні здуття, – поставити на це місце вантаж достатньої ваги, щоб у міру висихання паркет поступово опускався на місце. потім викликайте фахівців, але не раніше, ніж відбудеться повне висихання дощок. Це може зайняти від декількох днів до декількох тижнів, в залежності від пори року і масштабів.

Відновлення старої підлоги після затоки гарячою водою проводиться в кілька етапів. Для початку демонтуються всі необоротно пошкоджені паркетини. Потім майстер перевіряє стан основи паркету, яке при необхідності зміцнюється. Якщо під паркетом покладений шар фанери, можливо, його також доведеться замінювати. Якщо на паркеті розвинулася грибкова мікрофлора, проводиться дезінфекція. Грибки можуть бути причиною алергічних реакцій, тому це необхідний етап.

Наступний етап – укладання нових паркетних плашок на місце пошкоджених і їх закріплення на місці за допомогою клею. Також зміцнюються всі цілі, але розхитані плашки. Тепер підлогу необхідно вирівняти, для чого використовується циклювальна машина. З її допомогою знімається мінімальний пошкоджений шар з паркетин, які не вимагають заміни, для чого циклювання проводиться по всій площі. Так вирівнюються мінімальні нерівності, які могли залишитися після усунення здуття і викривлення і після заміни окремих плашок. Останнє – це нанесення на паркет шару грунтовки, після чого підлога лакується або покривається маслом або воском.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом