Реставрація та заміна паркету ціна

Реставрація та заміна паркету ціна

Одним з які не виходять з моди підлогових покриттів є паркет. Він має низку незаперечних переваг, таких як естетичний зовнішній вигляд, екологічність, довговічність і сполучуваність з різними видами інтер’єру. Існує кілька видів паркету, від чого і залежать нюанси укладання. Сам матеріал і роботи з його встановлення обходяться недешево, тому дуже важливо звернутися до професійних паркетникам, а не новачкам в цій справі. В наш колектив входять майстри з досвідом в укладанні паркету більше 15 років. За час існування підприємства ми встановили підлогове покриття на більш ніж 11 тисячах квадратних метрах.

Встановлення паркету ціни та переваги

Класичний вид підлогового покриття з деревини – штучний паркет. ВІН володіє великим спектром позитивних властівостей. Застосовується для підлог в дитячих, спальних та прихожих кімнатах. При дотриманні основних правил входу за ним, прослужіті не одне десятиліття власника Жилля. Серед его перевага відзначено:

 • Естетичний зовнішній вид. Візуально штучний паркет прекрасно доповнює сучасний модерн, Прованс, Барокко, ретро-стиль, мінімалістичний та офісний інтер’єри.
 • Широка квіткова палітра та варіанти узорів надають можливість підібрати під індивідуальний запрос.
 • Приятний на ощупь. Дерев’яні поли передають особі приємні тактильні відчуття. За ним комфортно ходити навіть босиком.
 • Низька теплопроводимість. Штучний паркет не пропускає холод з боків на основі. Більше того дерево підтримує тепло після накопичення його, що забезпечує комфорт для жителів будинків.
 • Комбінування узорів. Так як штучний паркет представляє набір невеликих дерев’яних елементів, обладнаних пазом і гребнем, їх можна поєднати в різних відтенках та створити найрізноманітніші узори та орнаменти.
 • Довговічність. Одно з найрізноманітніших переваг паркету. При правильному проведенні укладок і уходе напольне покриття прослужить не один десяток років.
 • Антистатичність. Поверхність пола не накопичує пил, завдяки чому уборка розпростена.
 • Нескользящее безпечне покриття. Даже після обробки лакокрасочними засобами штучного паркету не скользит.
 • Універсальність застосування. Дерев’яні поли з цього матеріалу прекрасно доповнюють інтер’єри домів, квартир, котеджів, офісів, театральних та виставкових приміщень.

Постелити паркет за ціною та етапи проведення

У першу чергу слід відзначити обов’язкові умови розміщення паркетів у приміщенні: температура повітря повинна бути в межах 18-25 С при відповідній владі не вище 65%. Це необхідно для того, щоб елементи паркету не деформувались за часом з-за впливу не відповідних температур і властивостей.

Укладка паркету проводиться в кілька етапів:

 • Подготовка основания. Перед монтажем дуже важливо, щоб матеріал кілька тижнів полежав у приміщенні та має комнатну температуру. Перший етап представляє собою підготовку бетонної стяжки або іншого заснування до складу паркету. Для цього убирається крупний і м’який мусор. Используется пылесос.
 • Грунтование стяжки. Для вдосконалення сценаріїв з напольним покриттям та експлуатацією засобів бетонної стяжки грунтується. Після чого необхідний технологічний перерив для повного висихання.
 • Укладка фанери. Фанера укладається спеціальним чином. Після чого потрібно шліфовка, для створення ідеально ровної поверхні.
 • Укладка штучного, художнього, мозаїчного або дворцового паркету. У залежності від виду підбирається здатність укладання.
 • Тонування та покриття лаками. За необхідності можна тонірувати або покривати лакокрасочними засобами паркет.

Паркетна доска укладка ціна

Ми пропонуємо послуги по монтажу паркетів та його більш сучасних та бюджетних альтернатив, паркетних досків. Стійкість усіх робіт за один квадратний метр можна переглянути в нашому фіксованому прайс-листі. Також на нашому сайті є онлайн-калькулятор, в якому можна легко розчитати остаточну ціну в залежності від площі приміщень. Паркетна доска укладається одним із способів: без клеї плавучого варіанту та за допомогою двокомпонентного клейкого матеріалу.

Про нас

Ми являємось колективним паркетчиком, в якому знаходимося як перспективні молоді співробітники, так і мастера з 15-річним досвідом. Спеціалізуємося на укладанні та реставрації напольних покриттів та лісників з натуральної деревини. Замовити консультацію або виїзд майстра в будинок можна за телефонним контактом, вказаним на сайті. У наші послуги входить укладка дерев’яного напольного покриття, реставрація, тонування, циклевка, шліфування та покриття лакокрасочними засобами.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом