Технічні характеристики інформація на табличці Lagler Flip

Технічні характеристики інформація на табличці Lagler Flip

Технічні характеристики ІНФОРМАЦІЯ НА ТАБЛИЧЦІ LAGLER FLIP

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ. Паспортна табличка FLIP розташована на боці корпусу двигуна. Вона включає наступні технічні дані машини.

Виробник
Серійний номер апарата (Mach.-№.)
Рік випуску
Назва машини (тип)
Необхідна напруга мережі в вольтах (V)
Струм двигуна в амперах (А)
Моторна частота в (Гц) Генцен
Потужність двигуна в кіловатах (кВт)
Частота обертання двигуна об / хв (оборотів в хвилину)
Вага машин (кг)
Клас ізоляції (Insul. Cl.)
Клас захисту (Prot. Cl.)
Вид електричного струму (Тип струму, Змінний струм)
Країна-виробник Німеччина

ПРИМІТКА по акустичної емісії: Вказані значення є значеннями викидів, і в той же час не обов’язково відображають безпечні значення на робочому місці. Хоча існує кореляція між рівнями викидів і иммиссии, не може бути надійно виведено, чи потрібні додаткові запобіжні заходи. Фактори, які можуть вплинути на поточний рівень иммиссии на робочому місці, наприклад, такі. Включають тривалість ефектів, характер робочої зони та інших джерел шуму, кількість машин і інших суміжних факторів. Допустимі значення на робочому місці також можуть варіюватися від країни до країни. Проте, ця інформація повинна давати можливість користувачеві краще оцінити ризики і ризик після проведення циклювання паркету.

ПРИМІТКА: Всі машини та електрообладнання компанії LÄGLER® перш, ніж вони покинуть фабрику, піддаються електричним випробуванням, ретельному огляду і функціональному тестуванню. Регулярний огляд машин і електроустаткування повинен проводитися в Німеччині через певні періоди часу. LÄGLER® рекомендує щодо випробувань і контрольних випробувань застосовувати вимоги BGV A3. Ремонт і повторні випробування машин LÄGLER®, звичайно, можуть виконуватися в відділі обслуговування компанії LÄGLER®.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом