Технічне обслуговування та заміна зношених частин Lagler Flip

Технічне обслуговування та заміна зношених частин Lagler Flip

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ І ЗАМІНА зношених ЧАСТИН LAGLER FLIP

Тільки в цьому випадку гарантується ефективність роботи вашої машини! Рекламації на сторонні деталі або збиток, який це може викликати не приймаються! Ніколи не проводите роботи з обслуговування та заміну зношуються деталей на тільки що відшліфованому дерев’яній підлозі! Ви можете викликати подряпини або інші пошкодження підлоги! Ніколи не використовуйте чистячі засоби, що містять розчинники!

Час від часу, проте, не пізніше, ніж вами виявлені пошкодження, необхідно виконувати різні заходи з технічного обслуговування і заміни зношених деталей. Працювати слід в чистому, добре освітленому місці, і діяти відповідно до цього керівництвом. У наборі інструментів ви знайдете необхідні інструменти для виконання процедур, описаних тут.

Огляд машини може здійснюватися з малими витратами часу і попереджає пізніші претензії, які можуть бути викликані незначними ушкодженнями машини або зношеними деталями особливо при реставрації ступенів і сходів. Ці заходи в значній мірі сприяють збереженню вартості машини і, в кінцевому рахунку, вашої власної безпеки

УВАГА! СМЕРТЕЛЬНАЯ НЕБЕЗПЕКА від ураження електричним струмом і небезпека травмування від обертових частин машини: Капітальний ремонт, особливо електрообладнання, повинен бути виконаний для безпеки кваліфікованим фахівцем! Всі роботи з технічного обслуговування повинні проводитися з виключеною машиною при відключеною від розетки вилці харчування! УВАГА! Використовуйте тільки оригінальні запасні частини LÄGLER®!

ЧИЩЕННЯ І ДОГЛЯД УВАГА! ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА в результаті самозаймання та іскри від шліфування: При шліфуванні деревини з високим вмістом смоли і промасленого або оброблених воском підлог або металу особливо висока ймовірність виникнення пожежі! Таким чином, машина завжди повинна бути ретельно очищена відразу після шліфування! Обов’язково звертайте увагу на попереджувальні написи і знаки виробників фарб, олійних і воскових матеріалів! Перед початком робіт необхідно виконати наступну процедуру догляду для того, щоб переконатися, що машина знаходиться в повному робочому стані і виконує стандартну високоякісну шліфувальну обробку: Регулярно чисте колеса машини після шліфування циклювання паркетної підлоги. Перевіряйте натяг ременя і виправляйте його постійно (Розділ 7.2, Натяг приводного ременя). Регулярно очищайте диск натягу паперу і кручені різьблення в шліфувальної тарелі. В іншому випадку різьблення може бути пошкоджена. Перевіряйте насадку, корпус вентилятора і мішок для на предмет витоків і пошкоджень. Виконайте візуальний огляд електрообладнання (перемикачі, кабелі, роз’єми, муфти), і нехай пошкоджені або зношені деталі, належним чином замінить кваліфікований електрик на оригінальні запчастини LÄGLER®!

Пил і залишки клею, віск, або скріпляє лаку можуть накопичуватися в насадці, в корпусу вентилятора, лопатях вентилятора або шківах. Це негативно позначається на експлуатаційних характеристиках машини і картині шліфування. Подібні забруднення здебільшого призводять до: непостійного ходу, надмірної вібрації на рукоятці, утрудненого пуску мотора, зниження швидкості роботи, підвищеного шуму, погіршення всмоктування. В цьому випадку, шків повинен бути вилучений (Розділ 7.3.1, Зняття приводного ременя) насадка і бокова поверхня шківа повинні бути очищені. Перевірте, наявність на корпусі вентилятора або на лопатах відкладень і видаліть їх при необхідності. Одягайте під час робіт по чистці респіратор (по крайней мере, класу P2).

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом