Транспортування і зберігання Lagler Flip

Транспортування і зберігання Lagler Flip

ТРАНСПОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ LAGLER FLIP.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ! ЗАГРОЗА ЖИТТЯ і ЗАПОДІЯННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗБИТКІВ: При транспортуванні машина і всі її частини повинні бути закріплені і захищені від ковзання! Небезпека ПОЖЕЖІ від іскріння при шліфуванні паркетних підлог: Переносити і зберігати машину без мішка для пилу! Зберігайте використані мішки для пилу в не горючі і в закритих контейнерах! Небезпека виникнення ПОЖЕЖІ: самозаймання: Масло або віск у певних обставинах можуть запалюватися! Тому ретельно чистите машину перед транспортування або зберіганням! Якщо машина зберігається досить тривалий час, подбайте про сухому і незамерзаючому збереженні без великих коливань температури. Для того, щоб Flip® при транспортуванні або зберіганні в умовах обмеженого простору, займала менше місця, виконайте наступні дії: ®

1. Потягніть фіксатор на корпусі вентилятора і утримуйте його (рис. 33, 1).

2. Поверніть одночасно штуцер поки мішок для пилу не встане над насадкою (рис. 33, 2) і фіксатор звільняється і штуцер стає на місце (рис. 33, 3). УВАГА ! Небезпека травмування та ЗАПОДІЯННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗБИТКІВ: Фіксатор повинен завжди знаходиться в гнізді!

3. Тепер Ви можете зручно нести машину за штуцер.

Мал. 33 Фіксатор переміщують назовні (1) і одночасно штуцер труби знімають (2). Після цього фіксатор звільняють (3). Він повинен рухатись по опорах штуцера і фіксувати!

ПРИМІТКА! Для транспортування і зберігання машини можуть використовуватися також частини поставленої транспортної упаковки!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом