Циклювання та шліфування паркету

Циклювання та шліфування паркету

Ідеально рівною та красивою поверхня паркету робить шліфування та циклювання. Ці дві функції можна здійснити лише за умови використання спеціального дорогого устаткування. Крім того, що воно дороге, також вимагає своєчасного обслуговування. Тому доцільно купувати їх лише будівельним організаціям. Ще один нюанс, експлуатувати агрегат потрібно вміти. Від досвіду в циклюванні та шліфуванні залежить наскільки правильно, з урахуванням технологій та якісно буде вирівняна поверхня паркету або іншої дерев’яної підлоги.

Циклювання, шліфування та укладання паркетної дошки

Багато хто думає, що паркетну дошку не можна циклювати і шліфувати, так як її товщина менша, ніж у самого паркету або масивної дошки. Але це думка помилкова. З метою реставрації даний підлоговий матеріал часто піддається процедурі вирівнювання та шліфування. Для того щоб таких плутаниць виникало менше, давайте розглянемо детальніше, що ж таке циклювання та шліфування і в чому їхня відмінність.

Що таке циклювання та шліфування:

  • Циклювання. Буквально років тридцять тому для вирівнювання поверхні використовувався такий інструмент, як цикл, звідси і назва функції. Циклювання є зрізом верхнього нерівного шару паркету. Наразі її здійснюють за допомогою спеціального обладнання, барабанних машин. Як основний діючий інструмент виступають ножі. Циклювання допомагає видалити старий лак, бруд і фарбу. Але додатково потрібне шліфування.
  • Шліфування. Поняття циклювання та шліфування плутають насамперед через те, що візуальний ефект схожий. Але різниця величезна, тому що замість ножів у плоскошліфувальній машині використовуються абразивні матеріали. Залежно від цілей вибирається дрібнозернистий, середньозернистий або крупнозернистий папір. Наприклад, на завершальному етапі використовується дрібнозерниста. Дискова шліфувальна машина дозволяє ідеально вирівняти велику площу паркету, не залишаючи слідів та поздовжніх смуг. Але вартість її використання буде дорожчою за барабанну.

Циклювання старого паркету ціна та особливості проведення

Наша компанія пропонує послуги реставрації старого паркету за справедливими цінами. Відновлення покриття для підлоги професійними майстрами дозволяє повернути колишній красивий вигляд і продовжити термін служби. Циклювання – одна з дій, що виконуються при реставрації паркету. Вона має на увазі зняття верхнього шару поверхні, видаляє стару фарбу, бруд і лак.

Перед проведенням циклювання важливо перевірити, що пройшли обробку стіни і стелю. Всі матеріали повинні повністю висохнути. Навіть невелика кількість пилу може негативно вплинути на зовнішній вигляд несучих конструкцій. Перший етап: очищення площі від великого та дрібного сміття. Після цього фахівці перевіряють всі елементи паркету на придатність. При реставрації можна деякі ділянки замінити, після чого проводити шліфувальні роботи. Заключний етап: ґрунтування та покриття лаком. Також за бажанням клієнта можливе тонування.

Відновлення лакового покриття паркетної дошки

Якщо ваше покриття не має якихось особливих пошкоджень, а лише стерлося або застаріло лакове покриття, то його можна відновити за допомогою сучасного обладнання, тонування та покриття лакофарбовими засобами. З таким запитом чудово справляється плоскошліфувальна машина. За допомогою неї знімається верхній шар абразивними матеріалами, видаляються залишки лаку та бруду. Після цього можна поверхню покривати новими лакофарбовими засобами.

Переваги відновлення паркетної дошки:

  • Поліпшення зовнішнього вигляду статі він стає як новий;
  • Запобігання виникненню тріщин та дефектів у підлоговому покритті;
  • Виходить набагато дешевше, ніж вмонтовувати новий матеріал;
  • Екологічність засобів ми використовуємо лакофарбові засоби на водній основі.

До списку наших послуг входить: безпилеве циклювання, реставрація підлогового покриття та сходів, укладання паркету, паркетної дошки та масивних дощок, тонування, монтаж фанери під паркет. Наш багаторічний досвід дозволяє обробляти та монтувати підлогу у приміщеннях різного призначення: від приватного житла до виставкових залів та бібліотек. Крім того, ми маємо справедливі ціни по регіону. Ви можете ознайомитись з розцінками у нашому фіксованому прайс-листі. За допомогою онлайн-калькулятор легко розрахувати загальну вартість робіт. Для того, щоб замовити виїзд майстра додому, зателефонуйте за вказаним на сайті номером. Якщо залишилися додаткові питання, із задоволенням відповімо на них у повній мірі.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом