Укладання та продаж паркетної дошки в Києві

Укладання та продаж паркетної дошки в Києві

Паркетна дошка вважається прекрасною альтернативою більш дорогому дерев’яній підлозі. При цьому вона має сучасний зовнішній вигляд, хороші експлуатаційні властивості і різноманітність відтінків і фактур. Є певні нюанси укладання її, які важливо знати при виборі майстра паркетника. Якщо їх не дотримуватися, то можуть виникнути дефекти, які приведуть до неприємних наслідків. Наші майстри спеціалізуються на професійному укладанню паркетної дошки, паркету, дерев’яної підлоги і сходів. У нас можна замовити послугу монтажу зі своїм матеріалом і без. Розрахувати вартість робіт можна в онлайн-калькуляторі, який є на нашому сайті.

Вартість укладання паркету під ключ

Паркет відноситься до елітного підлогового покриття. Його використовують в якості статі в квартирах, котеджах, офісах, виставкових залах, театрах і бібліотеках. Таке різнобічне застосування обумовлено тим, що елементи паркету можна комбінувати у вигляді різних фігур і квітів. Вартість укладання паркету під ключ можна розрахувати на нашому сайті. Для цього ми застосовуємо сучасне обладнання: компресор, пневмоінструмент, лазерне обладнання, торцювальні та барабанні машини.

Правильне укладання паркету складається з таких етапів:

  • Підготовка підстави. На даному етапі бетонна стяжка очищається від дрібного і крупного сміття. Перевіряється рівень поверхні, при необхідності використовується додаткова фанера. Як устаткування потрібно пилосос стяжки, лазерний рівень.
  • Грунтовка стяжки. Для поліпшення експлуатаційних властивостей і хорошого зчеплення необхідно грунтування поверхні. Після чого потрібен час для повного висихання.
  • Укладання і шліфовка фанери. Паркет монтується за правилами на фанеру. Тому на бетонну стяжку слід укласти фанеру спеціальним чином і вирівняти її поверхню за допомогою шліфувальних машин.
  • Укладання паркету пряма палуба.
  • Монтаж паркету на клей і цвяхи. Копітка робота, що вимагає професіоналізму і досвіду від майстрів.

Вартість паркету за квадратний метр

Ми спеціалізуємося на укладанні прямої і косою палуби, ялинкового, художнього палацового, музичного та модульного паркету. Монтаж здійснюється за допомогою двокомпонентного паркетного клею. Додаткова фіксація здійснюється за допомогою компресорних цвяхів, розмір яких залежить від товщини паркету. Перед початком проведення робіт дуже важливо, щоб матеріал набрав кімнатну температуру. Для цього, як правило, потрібно 2-3 тижні. Рекомендована температура для укладання: 18-25 С.

Після проведення таких етапів, як підготовка і грунтовка бетонної стяжки, укладання та шліфування фанери, монтаж паркету, проводиться чорнова груба циклювання і фінішне вирівнювання поверхні. Остаточний штрих: покриття лакофарбовими або олійними засобами. Також можливе тонування підлогового матеріалу за бажанням клієнта. Вартість паркету за квадратний метр можна подивитися в нашому прайс-листі. Також на сайті є онлайн-калькулятор, для швидкого розрахунку загальної ціни за всю роботу.

Укладання фанери під паркет ціна

Фанера вже давно зарекомендувала себе як відмінний фундамент під паркет. З цією метою застосовується вологостійка і бакелізірованная фанера. Перший варіант більш бюджетний за ціною, а також відрізняється екологічністю, відсутністю запаху клею і міцністю. Бакелізірованная фанера якісніша і зносостійка, завдяки обробці смоляним клеєм. Укладання фанери під паркет може здійснюватися двома способами: дрібними квадратами на паркетний клей, настил матеріалу на брус-рейку за допомогою клею і компресорних цвяхів. Вибір способу залежить від особливості приміщення.

Ціна укладання фанери залежить від її товщини. Наприклад, матеріал 8-12 мм за один квадратний метр обійдеться в 85 грн. Монтаж фанери 12-16 мм за квадратний метр коштуватиме 95 грн. З усіма розцінками наших послуг можна ознайомитися в фіксованому прайс-листі.

Колектив майстрів-паркетників спеціалізується на проведенні таких робіт з покриттям підлоги: Безпилової циклювання, укладання паркету і паркетної дошки, реставрація різних видів дерев’яної підлоги і сходів, монтаж фанери на клей і на лаги. Наш досвід в установці і відновленні дерев’яних підлогових покриттів перевищує 15 років. Ми створили і відреставрували понад 11 тисяч квадратних метрів. Наші об’єкти: будинки і квартири, котеджі, школи і дитячі сади, державні та приватні офісні приміщення, виставкові зали. У нас справедливі по регіону ціни. Вся цінова політика повністю відкрита. Кожна послуга розписана в прайс-листі, де вказані ціни за квадратний метр. Замовити консультацію або виїзд майстра можна по телефону, який ви можете побачити на сайті.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом