Укладання паркетної дошки: ціна і загальні правила проведення

Укладання паркетної дошки: ціна і загальні правила проведення

Вибір підлогового покриття – відповідальне завдання в процесі ремонту квартири, будинку або офісу. Паркетна дошка вже не один десяток років використовується в якості підлоги, адже має масу переваг: естетичний зовнішній вигляд, екологічність і безпеку матеріалу, а також універсальність застосування. Це підлогове покриття вважається елітним, укладання його вимагає професіоналізму від фахівців. Існує кілька видів паркетної дошки, які відрізняються умовами монтажу, ціною і зовнішнім виглядом. Замовити укладання паркетної дошки можна на нашому сайті.

Укладання паркетної дошки: ціна і переваги

Паркетна дошка являє собою три шари деревини: декоративний (комбінація різних порід), середній (хвойні), стабілізуючий (шпон хвойного дерева). Укладання паркетної дошки швидше проходить, ніж штучного виду. Це пов’язано з тим, що окремі елементи мають більший розмір. Також серед переваг паркетної дошки зазначено:

  • Екологічність і натуральність матеріалу. Паркетна дошка не дарма відноситься до елітного підлогового покриття, так як натуральний матеріал завжди коштує дорого. Деревина вважається одним з найкрасивіших, теплоізоляційних і довговічних підлогових покриттів.
  • Захист від деформацій і пошкоджень. Завдяки багатошаровості покриття більш стійкий до таких факторів, як потрапляння вологи, температурні перепади, атмосферні коливання.
  • Приємний на дотик матеріал. Паркетна дошка не накопичує статичну електрику і приємна на дотик.
  • Високий рівень шумоізоляції. Тому при укладанні паркетної дошки часто не використовують додаткові звукопоглинаючі елементи.
  • Різноманітність відтінків і структур деревини. У цьому сенсі є, де розгулятися, щоб вибрати оптимальне рішення для свого інтер’єру.
  • Можливість реставрації паркетної дошки. Для цього застосовується така послуга, як циклювання. Її також можна замовити на нашому сайті. Це зняття невеликого шару деревини за допомогою спеціалізованого обладнання. Ціна циклювання передбачає меншу вартість, ніж саме підлогове покриття.

Вартість укладання паркетної можна розрахувати на нашому сайті за допомогою онлайн-калькулятора. В поле потрібно вести інформацію про площу приміщення, в якому необхідно поміняти підлогове покриття.

Циклювання паркету ціна і особливості проведення

Для того щоб вирівняти і освіжити вигляд паркетної дошки застосовується циклювання. Для здійснення її потрібне спеціалізоване обладнання: барабанні і плоскошліфувальні машини. Ціна на циклювання буде відрізнятися в залежності від виду спецтехніки. Процес досить акуратний і чистий. Є кілька нюансів, які варто враховувати перед проведенням робіт по реставрації деревини:

  • Рекомендується проводити циклювання паркетної дошки після повного висихання фарби і інших матеріалів настінних покриттів, так як волога дуже притягує пил;
  • Застосування імпортного обладнання преміального сегмента підвищує якість циклювання підлоги в рази, наші майстри використовують саме таке;
  • Перед початком робіт проводиться чистка поверхні від великого і дрібного сміття, знімають підлогові плінтуси, прибирають або вбивають цвяхи або саморізи;
  • Кожна з шліфувальних машин має свої переваги: ​​барабанна техніка дозволяє підібрати оптимальну крупність фракції абразиву, плоскошліфувальна працює навіть в самих важкодоступних місцях.

Циклювання паркету вартість

Реставрація паркетної дошки та інших видів деревного підлогового покриття процес відповідальний і трудомісткий. Якість і тривалий термін експлуатації підлоги залежить від професіоналізму і досвіду майстрів. Ціна формується в залежності від ряду робіт, вибору спеціалізованого обладнання і площі приміщення. Процес циклювання займає небагато часу. Площа до 25 квадратних метрів обробляється нашими фахівцями за день. Безпилове циклювання здійснюється обладнанням німецького бренду Lagler.

Наш колектив складається з професійних паркетників, які мають досвід роботи в сфері підлогового покриття більше 15 років. За період існування нашої компанії було проведено робіт по ремонту і реставрації паркету на більш ніж 11 тисяч квадратних метрів. Серед виконаних об’єктів були ресторани, школи, дитячі садки, державні та офісні приміщення. Ми працюємо з безпечними швидковисихаючими лаками на водній основі. У нашому арсеналі новітнє європейське обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам якості. Замовити укладку і циклювання паркетної дошки можна на нашому сайті за вказаними телефонними контактам. Вартість можна розрахувати в онлайн-калькуляторі.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом