Укладання паркету в розпал коронавіруса

Укладання паркету в розпал коронавіруса

У світі – розпал пандемії COVID-19, не оминула вона стороною і Україну. Жорсткий карантин знято, проте певні обмеження все ще діють – і, мабуть, будуть діяти довго. Багато людей відкладають ремонтні роботи, зокрема, укладання паркету, побоюючись зараження. Але на який термін, якщо ніхто не може прогнозувати, коли епідемія відступить?

Якщо ви робите ремонт, не варто відкладати завершення робіт до закінчення кризи. Правильні запобіжні заходи під час роботи з укладання паркету допоможуть убезпечити і вас, і майстрів. Всі вони давно відомі і для інших вірусів і входять в офіційний перелік рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та CDC (Центру по контролю захворювань) США – двох найбільш авторитетних організацій по боротьбі з інфекціями.

По-перше, при укладанні паркету необхідно забезпечити соціальну дистанцію, якщо це можливо, роботи повинні проводитися в нежитловому будинку або квартирі або як мінімум в нежитловому приміщенні. Це не проблема, якщо будинок тільки будується, але, якщо ви живете в квартирі, краще всього по можливості не заходити туди, де йдуть роботи, і звести всі контакти з майстрами до мінімуму. Як ми знаємо, 80% випадків COVID-19 проходять безсимптомно, проте вірус при цьому поширюється. Оплату краще проводити безготівковим способом, якщо це неможливо, на відстані і дезинфікуючи руки після контакту з купюрами.

По-друге, важливо забезпечити провітрювання. У добре провітрюваному приміщенні шанси заразитися в кілька разів нижче, ніж в задушливому. Кондиціонер ж краще не включати – останні дослідження показують, що він лише сприяє поширенню вірусних частинок.

По-третє, майстрам рекомендовано використовувати промисловий респіратор зі ступенем захисту не нижче N95. Він підходить для захисту як від деревного пилу, так і від коронавируса. Важливо стежити за повним приляганням респіратора до обличчя (припасувань) і за його чистотою, і вчасно міняти витратив ресурс респіратор. Також бажано носити захисні окуляри, вони рятують не тільки від стружки і пилу, але і від частинок слизу, яка може переносити вірус і утворюється при кашлі і навіть розмові.

По-четверте, не забувайте про дезінфекцію поверхонь, до яких торкаєтеся, і рук (рукавичок). Для стерилізації необхідно використовувати не менше 3 мл розчину спирту 65% або вище для кожної руки, ретельно розтираючи протягом 30 секунд. І пам’ятайте, що всі ці заходи працюють в комплексі. Безпечна дистанція починається на відстані 1,5 метра, але заразитися можна і на більшій відстані, якщо не дотримуватися всі вищевказані заходи обережності під час укладання паркету.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом