Все про паркет: що і скільки коштує Київ!
Все про паркет що і скільки коштує в Києві. Ми економимо Ваш час! У цьому матеріалі зібраний повний прайс на всі наданих нами послуги з усіх видів паркетних робіт. Звичайно, з короткими поясненнями послуг та посиланнями на більш докладні пояснення.
Якщо підлозі більше 20-ти років – циклювання!
Циклювання – це очищення підлоги від верхніх зіпсованих шарів паркетного настилу. Якщо паркетний або дерев’яна підлога експлуатується понад 20-ти років, для ціклюванія ми використовуємо біс пилові машини СО-206 і кутову СО-401.
| Якщо паркету понад 20-ти років | |
| Обладнання |
|
| Роботи |
|
| Матеріали |
|
| Вартість |
|
| Якщо паркету до 15-ти років | |
| Обладнання |
|
| Роботи |
|
| Матеріали |
|
| Вартість |
|
Тонування паркету в Києві
Тонування – це фактична зміна кольору і фактури малюнка. За засобу тонування можна змінити колір підлогового покриття зі світлого на темний, і навпаки. Ви абсолютно вільні у виборі кольору. Наші майстри підберуть найбільш ефективний спосіб для досягнення потрібного кольору. Це може бути колеровка морилкою, маслом або бейца
| № | Вид робіт | Кількість шарів | Вартість |
| 1 | Тонування маслом | 1 | 15 грн/м2 |
| 2 | Тонування морилкою та бейцями | 1 | 15 грн/м2 |
| 3 | Лакування лаками на водній основі | 1 | 5 грн/м2 |
| 4 | Лакування лаком на алкідній основі | 1 | 10 грн/м2 |
| 5 | Шпаклювання полу (суцільне) | 1 | 10 грн/м2 |
| 6 | Шпаклювання полу (місцеве) | 1 | 5 грн/м2 |
Реставрація підлоги
Розрізняють реставрацію паркетних дощок і реставрацію поверхні. Різниця в масштабах. Реставрація поверхні – відновлення суцільного полотна дерев’яної підлоги (загальна циклювання або шліфування), реставрація паркетних дощок – відновлення або часткова заміна найбільш «підгуляли» складових статі, за яким слід загальне відновлення. Можна пояснити на прикладі торта: реставрація поверхні – це крем і декорування десерту, а реставрація дощок – заміна коржа, а потім декорування всього торта. Але і перші, і другі – його ремонт. Одне можна сказати з повною упевненістю: ця робота дуже копітка і вимагає багато терпіння і майстерності.
|
Ремонт старого паркета с материалом
350 грн/м2 |
|
Ціклювання, зароблення щілин та покриття лаком
165 грн/м2 |
Настил укладання фанери ОСБ на стяжку або на лаги.
Настил фанери на лаги: фанера кріпиться на саморізи по дереву до лагам, виставленим кроком в 50 см по осях між собою. Після укладання фанери робимо шліфування, циклювання, щоб прибрати всі нерівності і шорсткості. І – вуаля! – ідеальний підлогу!
Наші майстри-паркетники роблять настил фанери на бетонну стяжку двома способами:
- перший спосіб – коли в стягуванні знаходяться комунікації труби опалення, електричні дроти, тоді фанеру нарізаємо на дрібні квадрати. Клеєм квадрати на паркетний клей, додатково фіксуємо до підлоги спеціальними компресорними цвяхами.
- другий спосіб – це настил фанери на клей і дюбель цвях швидкого монтажу або компресорний цвях під пневмоінструмент.
Більше про те, що знаходиться між стяжкою і паркетом – читайте на нашому сайті в послугах укладання фанери
Ціна на укладання монтажу фанери ОСБ.
| Пилосос та грунтування стяжки | 20грн | Настил фанери на стяжку
75 грн/м2 |
| Укладання фанери на стяжку в один шар | 35грн | |
| Шліфування фанери | 20грн | |
| Встановлення лаг кроком 50 см по осям | 60грн | Настил фанери на лаги
150 грн/м2 |
| Укладання фанери 1 шар | 45грн | |
| Укладання фанери 2 шар | 25грн | |
| Шліфування фанери | 20грн |
Ціна на роботи по укладанні паркета.
| Укладання паркету пряма палуба | 90 грн | Укладання дворцового паркету | Від 270 грн
|
||
| Укладання паркета коса палуба | 110 грн | Укладання бордюра | Від 280 грн/м.п
|
||
| Укладання паркету ялинкою | 110 грн | Укладання мозаїчного паркету | От 300 грн
|
||
| Укладання геометрії | Від 150 грн
|
Укладання модульного паркету | Від 320 грн | ||
| Укладання художнього паркету | Від 250 грн
|
Встановлення розетки | Від 2200 грн/шт. |
| Підготовка основи, пилосос та грунтування стяжки – 20 грн |
Комплекс на укладку паркета — 250 грн
|
| Настил фанери – 35 грн | |
| Шліфування фанери – 20 грн | |
| Укладання штучного паркету пряма палуба – 90 грн | |
| Шліфування та покриття лаком, комплекс – 85 грн | |
| Грунтівка «Ceresit» CT-17 |
Комплекс работ (с материалом) — $55
|
| Фанера ФК 10мм | |
| Паркет дубовий натуральний | |
| Клей під фанеру «Anserkoll», під паркет «Bona» | |
| Лаки «Remmers» |
Встановлення лаг, укладка дошки підлоги на фанеру / стяжку
Лаги – це дерев’яні балки, які розміщуються поперек статі, вже зверху на них стелиться підлогове покриття. Зазвичай використовують дерев’яні бруски, через порівняну дешевизну та екологічності матеріалу.
Ціна на комплекс робіт укладання дошки підлоги на лаги.
| Встановдлення лаг | 50 грн |
Комплекс рабіт укладання дошки підлоги на лаги 110 грн/м2
|
| Укладання доски на лаги | 60 грн | |
| Пилосос стяжки та грунтування в один шар | 20 грн |
Комплекс робіт на укладання дошки підлоги на фанеру, стяжку 135 грн/м2
|
| Укладка фанеры на стяжку в один слой | 35 грн | |
| Шліфування фанери | 20 грн
|
|
| Укладання дошки підлоги на клей | 60 грн |
Що ми можемо Вам дати?
Фірма Циклевка надає послуги установки, монтажу дерев’яного, шпонированного, МДФ і пластикового плінтуса. Якщо роботи і матеріали наші – ми даємо гарантію на 1 рік! Протягом одного року усуваємо будь-які похибки, якщо ті сталися з нашої вини, а з вини Замовника. В основному географія нашої діяльності з паркетним робіт, укладанні, шліфовці і циклювання паркету поширюється по Києву та Київській області, але ми також виїжджаємо в найближчі обласні центри. Якісне нове обладнання дозволяє нашим майстрам реалізувати самі амбітні проекти будь-якої складності, починаючи від штучного паркету і закінчуючи художнім і палацовим паркетом, або укладанням паркетної дошки, дошки підлоги, з цінами на послуги можете ознайомитись на сайті в розділі послуги і ціни.
Ми надаємо знижки на укладання паркету, дошки підлоги і матеріали. Ціни на матеріали дешевше, ніж у інших компаній і навіть інтернет-магазинів понад 5%! Ми – офіційні дилера Remmers, Synteko. У нас є сертифікати на якість продукції і виконання робіт лаками, маслами, клеями і, повірте, це дуже важливо!
Після закінчення всіх паркетних робіт, виконаними нашими майстрами-паркетники, залишайте свої відгуки, коментарі за якістю проведених робіт, які були використані матеріали, а також вказуйте терміни робіт. Дивіться наші відео в соціальних мережах Facebook, Youtube, Twitter! Наші знання і досвід служать Вам на користь!