Заміна вугільних щіток Lagler Flip

Заміна вугільних щіток Lagler Flip

ЗАМІНА вугільних щіток

Використовуйте тільки оригінальні LÄGLER® вугільні щітки (Арт №. В Розділі 11, Запасні частини)! ® Щоб не пошкодити колектор через зношені вугільні щітки, застосовуйте вугільні щітки з захисними контактами LÄGLER®. Вони відключають мотор по досягненню кордону зносу автоматично. Проте вугільні щітки повинні щонайменше один раз на рік замінюватися щоб уникнути поломок мотора! УВАГА! Вугільні щітки після досягнення межі зносу і автоматичного вимкнення мотора повинні бути замінені! Натисканням і утримуванням перемикача можна автоматичне відключення запобігти, але тоді перемикач і колектор будуть пошкоджені! Ці деталі повинні бути замінені! На такі пошкодження гарантійні зобов’язання не будуть застосовуватися! Використовувати тільки оригінальні вугільні щітки – Original-ELAN з захисними контактами (Арт. -№. В розділі 11, Запасні частини)! Щоб продовжити термін служби двигуна, необхідно після кожної другої заміни вугільних щіток повинен бути вилучений нагар на колекторі кваліфікований електрик!

1. Після ремонту реставрації старого паркету вимкніть машину і вийміть шнур живлення з розетки! УВАГА! СМЕРТЕЛЬНАЯ НЕБЕЗПЕКА ураження електричним струмом: При роботі з двигуном завжди переконайтеся, що шнур живлення видалений з розетки! Переконайтеся, що деталі не потрапляють в двигун!

2. Зніміть чотири гвинти, що кріплять рукоятку (Рис. 52) і відокремте її від корпусу двигуна (Рис. 53). Переконайтеся, що ніякі частини в двигун впали! 3 Використання з’єднувальний штекер вугільної щітки від вугільного власника (рис. 54, 1).

4. Поверніть скобу з латуні в уголедержателе за допомогою універсального ключа в сторону (рис. 54, 2) і видалити зношені вугільні щітки (рис. 54, 3).

5. Вставте нову вугільну щітку вуглецю (рис. 55, 1), і поверніть латуневую скобу держатель в уголедержателе назад (фіг. 55, 2).

6. Зміцніть штекер вугільної щітки на для цього передбачений контакт у вугільному тримачі (рис. 55, 3). Встановіть кабель вугільної щітки як інші старі вугільні щітки, які все ще встановлені. Це запобіжить пізніший затискання кабелю.

7. Замініть другу вугільну щітку так само.

ПЕРЕВІРКА відсмоктування пилу

Для вашої власної безпеки і безпеки інших, для забезпечення оптимальної системою пиловидалення, необхідно виконати наступні пункти. Використовуйте тільки оригінальні мішки для пилу LÄGLER® для FLIP® (Арт №, в Розділі 11, Запасні частини)! ®. Ніколи не використовуйте пошкоджені, вимиті, відремонтовані або іншим чином виправлені мішки для пилу! Зверніть увагу, щоб напрямні ролики були встановлені правильно! Зверніть увагу на правильність під’єднання мішка для пилу до монтажного фланця! Перевірте наступні деталі на предмет засмічення, відкладень, предмет витоків і пошкоджень і очистіть або при необхідності замініть ці частини: – Насадка – Корпус вентилятора – Лопаті вентилятора – Шків двигуна – Ролик шліфувальної тарелі – Приводний пас

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом