Приписи діючі в Німеччині для Lagler Flip

Приписи діючі в Німеччині для Lagler Flip

Приписи діючі в Німеччині для Lagler Flip.

Німецька постанова про промислову безпеку та охорону здоров’я (BetrSichV) вимагає, щоб кожен роботодавець визначив інтервал тестування робочого обладнання, яке він вводить у відповідності з аналізом ризиків, і документував все це.

ВИТРИМКИ З BGV A3 (Станом на 05/2012) § 5 Перевірки (1).

Роботодавець повинен забезпечувати належні перевірки стану електричних систем і устаткування 1. Перед першим використанням обладнання і після заміни або ремонту, перед повторним використанням, електриком або під наглядом кваліфікованого електрика

2. Через певні інтервали часу. Інтервали повинні бути розраховані таким чином, щоб дефекти, які повинні бути виправлені, виявлялися своєчасно. (2) Повинні дотримуватися електротехнічні норми, які відносяться до інспекції. (3) На прохання професійної асоціації, повинен вестися журнал огляду з конкретними записами. (4) огляд до першого введення в експлуатацію відповідно до пункту 1 цієї статті не потрібно, якщо роботодавець отримає підтвердження від виробника, установника, що електричні системи та обладнання відповідним чином закуплені відповідно до положень даних правил техніки безпеки.

Таблиця 1В: Періодичні перевірки портативного електрообладнання: Системи / обладнання (які повинні бути перевірені) • портативний електрообладнання (яке використовується) • додаткові і сполучні пристрої кабелів зі штекерами і роз’ємами • сполучні кабелі з штекерами і роз’ємами • мобільні кабелі з виделками і фіксуються з’єднувачі. Перевірки термін, контрольні цифри і максимальні величини. Контрольна цифра 6 місяців, на будмайданчиках 3 місяці *). Якщо коефіцієнт помилки при перевірках досягає менше ніж 2%, перевірки термін відповідним чином може продовжуватися. Граничне значення: На будмайданчиках, в місцях виготовлення і цехах або в схожих умовах – один рік. . *) Подивитися BG інформацію “Auswahl und Betrieb elektrischer Anlagen und Betriebsmittel auf Baustellen” ( “Вибір та експлуатації електрообладнання та іншого обладнання на будівельних майданчиках”) (BGI 608) Тип перевірки.

Перевірка на правильний стан. Перевіряючі Електрики або особи, які пройшли підготовку в області електротехніки, що використовують відповідні пристрої вимірювань і контролю.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом