Циклювання підлоги

Комплекс робіт

Циклювання підлоги ціна під ключ в Києві

Циклювання ножами від 95 грн/м2

Циклювання абразивами від 115 грн/м2

Устаткування:

  • барабанна СО — 206
  • циклювальна СО — 97
  • периметр СО — 406

Матеріали:

  • абразиви
  • наждачка
  • кола
  • ножи

Роботи:

  • циклювання стругальними машинами
  • циклювання барабанними машинами
  • циклювання кутовими машинами

Циклювання підлоги Київ: – що це таке насправді?

Циклювання підлоги в Києві – це перший дуже важливий етап, зняття верхнього шару з паркету, паркетної дошки, дошки підлоги і всіх видів дерев’яної підлоги. Циклювання допомагає, позбавиться від великих нерівностей – від розпилу дошки підлоги, стрічкових пило рамних машин, подряпин, відколів і багатьох факторів первинної обробки деревини.

Циклювання підлоги виробляється машинами з ножами СО – 97, якщо перепади і нерівності досягають 1 см і більше, а потім барабанними машинами СО – 206 абразивами, починаючи з великою зернистістю П-24 і періодично міняючи до П-60.

Дуже важливе перше циклювання, чим якісніше вирівняти підлогу, тим в майбутньому буде мінімум витрат і швидкість у виконанні робіт.

Циклювання процес зняття верхнього шару деревини. Циклювання є попереднім етапом перед шліфуванням. Для цієї роботи використовуються спеціальні машини з ножами. Цикля – це металевий заточений ніж під дев’яносто градусів.

Важливо знати: arrow: – що таке циклювання!

Коли необхідне циклювання шліфування підлоги в Киеві?

Найчастіше до циклювання застосовуються всі види дерев’яного, паркетної підлоги, бувають випадки, коли необхідно вирівнювати деформовану підлогу, дошку підлоги, після великих перепадів температури, тоді деревину дуже часто крутить в обидві сторони, з’являються великі проміжки і підлога стає човником.

Що використовують: при циклювання підлоги?

Для циклювання застосовуються ножі, а так само великі абразиви, який в процесі робіт циклювальної машинами знімає непридатний шар деревини, таки чином добре вирівнюємо поверхню, готуємо до наступного етапу паркетних робіт. Якісно зроблена робота, дає успіх в подальшій роботі з мінімум витрат.

Циклювання підлоги з фарбою.

У роботі з підлогами знадобиться абразиви, починаючи П- 24, П-36, П-60 П-80 і закінчуючи П-100. Для циклювання дерев’яної підлоги пофарбованого фарбою з декількома шарами ставимо абразиви найбільшим зерном П-24. Коли верхній шар фарби зніметься повністю, поступово змінюємо шліф шкурку, з більш меншим зерном і доводимо старі фарбовані поли в товарний вигляд. На розсуду майстра паркетника підлогу може закінчити циклювання з зерном П-60 і перейти до шліфування підлоги плоскошліфувальної машиною, і ще це залежить від вимог замовника.

Ціна на роботи циклювання в Києві, на нашому сайті в розділі послуги і ціни. Швидко – якісно і відносно недорого.

Циклювання підлоги – шліфовка це робота наших майстрів паркетників на кожен день. Завдяки сучасному обладнанню виконуємо роботи без великих зусиль.

Циклювання шліфування паркету без пилу – Це рівень робіт!

↓Розгорнути

Що ми маємо при циклюванні підлоги?

Звернувшись до нас, Ви отримуєте якісну роботу за домовлену за раніше ціну в Києві та Київській області. Ми завжди, коли робимо циклювання, працюємо на совість, якісно і старанно. Відповідально ставимося у виконанні замовлень, в нас дійсно діє система знижок від 3-х до 10%, пунктуальність і оперативність з мінімальним терміном виконання робіт, ціна на циклювання не перевищує ринкових і конкурентів.

↑Сховати

Ціни на циклювання підлоги – Як що матеріали Замовника!

Ознакомится із нашими цінам під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Циклювання підлоги ножами

м.кв

60 грн

Циклювання підлоги барабанними

м.кв

40 грн

Циклювання чорнової підлоги перепади до 5 мм

м.кв

65 грн

Циклювання чорнової підлоги перепади до 10 мм

м.кв

85 грн

Циклювання чорнової підлоги під провило перепади до 5 мм

м.кв

80 грн

Циклювання чорнової підлоги під провило перепади до 10 мм

м.кв

90 грн

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Оцініть роботу з нами

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відгук

Для нас дуже важливий Ваш відгук

[contact-form-7 404 "Not Found"]