Циклювання паркету Бровари

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу приміщення, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Броварах – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Найбільш надійний і естетично приємний підлоговий матеріал – паркет. Відрізняється екологічністю, так як кожен його елемент виготовлений з натуральної деревини. Для виробництва використовуються як недорогі, так і елітні рідкісні породи. Завдяки такому поєднанню паркет не втрачає свій красивий і привабливий зовнішній вигляд багато років. Раз в 5-10 років рекомендується робити циклювання дерев’яної підлоги, щоб продовжити його термін служби і оновити фасад. Процедура представляє собою зняття верхнього шару матеріалу за допомогою спеціального обладнання з дисками і абразивами. Замовити циклювання в Броварах можна у нас. Ми ремонтуємо паркет в Києві та Київській області.

Реставрація паркету Бровари

Залежно від виду матеріалу підбирається індивідуальний план відновлення. В основному в Україні використовують в якості підлогового покриття такі різновиди паркету:

 • Масивна дошка. Дорогий вид паркету, який виготовляється з таких порід, як дуб, ясен, горіх і інші. У процесі виробництва не застосовуються агресивні хімічні елементи. Для захисту від вологи використовується лакофарбове покриття на водній основі. Цей вид паркету можна багато разів циклювати, так він володіє цілісною структурою і найбільшою товщиною.
 • Паркетна дошка. Бюджетний варіант паркету, який проводиться з трьох або двох шарів. Нижні шари роблять з хвойних порід деревини, а верхній – з благородних. З переваг паркетної дошки відзначають хорошу звукоізоляцію, здатність утримувати тепло і універсальний дизайн.
 • Штучний паркет. Виготовляється з ясена або дуба. Конструктивно складається з окремих планок невеликого розміру, що з’єднуються між собою методом «шип-паз». Відрізняється довговічністю, зносостійкістю, класичним дизайном. Його часто використовують в якості підлогового покриття в музеях, палацах і житлових будинках.
 • Блоковий паркет. Відрізняється конструктивними особливостями, так як виготовляється у вигляді квадратних блоків. Переваги: ​​стабільність, надійність, міцність. Цей вид паркету можна монтувати на бетонну основу.
 • Модульний паркет. Особливо гарний і естетичний вигляд дерев’яного підлогового покриття. Виробляється у вигляді квадратних блоків з геометричними візерунками. Переваги: ​​простота і зручність в укладанні, універсальний дизайн.

Реставрація паркету ціна

Наша основна спеціалізація – реставрація дерев’яної підлоги всіх видів. Ми відновлюємо штучний художній паркет, масивну і паркетну дошку, виправляємо дрібні і більш складні пошкодження підлогового матеріалу. В результаті ви отримуєте цілісний, придатний до експлуатації і оновлений прекрасна стать.

Вартість реставрації паркету не перевищує придбання і монтаж нового. Найчастіше до нас звертаються за відновленням штучного паркету «радянського зразка» покладеного ялинкою. Його раніше клеїли до бетонної стяжки на бітумну мастику або смолу. Її термін експлуатації становить менше, ніж тривалість служби будинку.

У список реставраційних робіт може входити: переклеювання старого паркету, циклювання барабанними і плоскошліфувальні машини, шліфування, закладення щілин, грунтування статі засобами на водній основі, нанесення лаку в один і більше шарів. Всі ціни вказані в нашому фіксованому прайсі. Також є онлайн-калькулятор, на якому можна розрахувати загальну суму в залежності від площі підлоги.

Циклювання паркету ціна метр

Циклювання – оптимальний варіант, за допомогою якого можна зберегти свій улюблений старий паркет і при цьому продовжити його термін експлуатації на 5-10 років і більше. Ми здійснюємо циклювання барабанними, плоскошліфувальна і ШЛІФУВАЛЬНИХ машинами від німецького бренду Larger. Всі вони комплектуються мішками, тому процес циклювання проходить чисто і акуратно. Але все ж ми рекомендуємо дочекатися повного висихання оздоблювального матеріалу на стінах і стелі. Волога може притягувати навіть незначна кількість пилу.

Циклювання паркету Бровари

Ми займаємося циклюванням більше 15 років. Такий великий і різносторонній досвід дозволяє нам без сумнівів братися за найскладніші і нестандартні замовлення. Для того щоб якісно і швидко здійснювати цикловочні і шліфувальні роботи, ми використовуємо сучасне дороге обладнання. Додатково пропонуємо тонування підлогового покриття в бажаний колір. Всі ціни можна подивитися в нашому прайсі. У нас конкурентна по регіону цінова політика. Замовити виїзд майстра додому або проконсультуватися можна за номером, вказаним на сайті. Ми надаємо повний спектр послуг з реставрації дерев’яної підлоги: циклювання, шліфування, демонтаж і укладання, закладення щілин, грунтування, нанесення лаку і тонування.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом