Введення в експлуатацію Lagler Flip

Введення в експлуатацію Lagler Flip

ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ LAGLER FLIP.

У цьому розділі описується процедура введення в експлуатацію машини FLIP® на майданчику. Для того, щоб виключити можливість пошкодження і неполадок, необхідно слідувати послідовності, викладеної нижче. ®

ПІДГОТОВКА МАШИНИ УВАГА! Зверніть увагу, що частини упаковки можна використовувати в якості транспортного контейнера для обладнання, аксесуарів і абразивних матеріалів! Машина також може безпечно відправляються в оригінальній упаковці для паркетних робіт!

 1. Акуратно витягніть машину. Будь ласка, переконайтеся, що пакувальні матеріали будуть відповідально утилізовані.
 2. Вийміть стопорний болт на вихлопній трубі корпусу вентилятора (рис. 4, 1), і одночасно підключіть штуцер на корпус вентилятора (рис. 4, 2).
 3. Поверніть стопорний болт так, щоб отвір вигину штуцера, звернення назад могло переключитися після звільнення фіксуючим штифтом.
 4. Стопорний болт може повертатися. Існують чотири можливих фіксованих позиції, в яких стопорний болт входить в зачеплення з штуцером. ОБЕРЕЖНО! НЕБЕЗПЕКА ТРАВМ і ЗБИТКІВ МАЙНУ: Стопорний болт знаходиться в штуцері!
 5. Рухайте відкритий мішок для збору пилу на монтажний фланець в кінці вигину труби. Фіксуйте мішок для пилу з двома металевими штирями
 6. Закріпіть мішок для збору пилу двома швидкодіючими замками на монтажний фланець (рис. 6).

ПРИЄДНАННЯ мережевої КАБЕЛЯ УВАГА! СМЕРТЕЛЬНАЯ НЕБЕЗПЕКА ураження електричним струмом: Ніколи не підключайте машину до електричних установок, які мало захищені або іншим чином небезпечні! При прямому підключенні пристрою до розетки є СМЕРТЕЛЬНАЯ загроза через неправильне електромонтажу! Дотримуйтеся прийнятих у вашій країні Правил і законодавства! НЕБЕЗПЕКА ПОЖЕЖІ через перегрів кабелів: Машина не може бути приєднана до електромережі кабелем довжиною більше ніж 20 м! Для кабелів двигуна можуть використовуватися тільки кабелю з двома жилами, а як шнур живлення кабель, тільки з двома або трьома жилами! Жили повинні мати діаметр по крайней мере, 1,5 мм 2!

1. Підключіть роз’єм кабелю в муфту подовжувача (рис. 7).

2. Прикріпіть муфту кабелю подовжувача липучками петлі мішка для пилу (рис. 8).

3. Вставте штекер подовжувача в добре заземлену мережеву штепсельну розетку.

ВКЛЮЧЕННЯ МАШИНИ ОБЕРЕЖНО! Небезпека травмування та НЕБЕЗПЕКА ЗАПОДІЯННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗБИТКІВ від обертових частин машини: Завжди перед включенням машини нахиліть її трохи назад (рис. 9), так, щоб шліфувальний круг піднявся з підлоги! Ніколи не залишайте працюючу машину без нагляду!

 1. Злегка нахиліть машину назад!
 2. Натисніть тумблер в положення “I”.Кнопка клацне і встане на місце, двигун включиться.
 3. Нахиліть машину знову вперед і починаєте процес шліфування (Розділ 5, робота з FLIP®).

ОБЕРЕЖНО! НЕБЕЗПЕКА МАТЕРІАЛЬНОГО ЗБИТКІВ: Якщо клавіша вимикача не закріпилася в позиції “I”, ні в якому разі не продовжуйте шліфування паркету! В іншому випадку двигун може бути пошкоджений! Усуньте такі причини збою: Енергосистема має знижену напругу! Якщо необхідно, використовуйте трансформатор. Подовжувач занадто довгий (більше 20 м) або має перетин жили подовжувача менше 1,5 мм 2! Вугільні щітки двигуна зносилися до Розділ 7.6, межі і повинні бути замінені. Заміна вугільних щіток. Вимикач несправний! Він повинен бути замінений кваліфікованим електриком!

Завжди перед включенням і перед вимиканням звалюйте машину трохи назад.

Включення (1) і вимикання (2) машини тумблерного вимикачем.

ВИКЛЮЧЕННЯ МАШИНИ УВАГА! Небезпека травмування та НЕБЕЗПЕКА ЗАПОДІЯННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗБИТКІВ від обертових частин машини: Завжди перед вимиканням машини трохи нахиліть її назад (рис. 9), так що б шліфувальний круг піднявся над майданчиком!

 1. Злегка нахиліть машину назад
 2. Натисніть тумблер в положення “0” (рис. 10,2). Кнопка клацне і встане на місце, двигун вимкнеться. 3. Зачекайте, поки шліфувальний круг зупиниться, перш, ніж знову поставите машину на майданчик!

УВАГА! Ризик травмування та НЕБЕЗПЕКА НАНЕСЕННЯ ЗБИТКІВ МАЙНУ: Відключіть машину від електромережі, після того як Ви вимкнули машину! УВАГА! Не ставте невикористану машину на шліфувальний круг! В іншому випадку притискається абразив, і це може привести до появи подряпин на поверхні підлоги або шліфувальний круг може бути пошкоджений!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом